FAQ (najczęściej zadawane pytania)

Zgłosiłem/am bloga, ale nie ma go jeszcze na liście.
Blogi nie są dodawane automatycznie. Każde zgłoszenie przechodzi proces weryfikacji, który może zająć do 7 dni od daty wysłania zgłoszenia. Otrzymujemy dużo zgłoszeń, stąd tak długi czas ich sprawdzania.

Zmieniłem/am nazwę bloga, ale na liście wciąż widoczny jest pod poprzednią nazwą.
Nazwa bloga na liście nie zmienia się automatycznie wraz z jej zmianą przez właściciela bloga. Aby blog wyświetlany był pod nową nazwą, należy zgłosić zmianę drogą mailową na adres blogi@beautyblogs.pl. W treści maila należy podać zarówno starą, jak i nową nazwę bloga.

Formularz zgłoszeniowy nie działa.
W przypadku problemów z formularzem prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres blogi@beautyblogs.pl

Po dodaniu do katalogu Beautyblogs.pl nazwa mojego bloga została zmieniona.
Nazwy blogów zaczynające się od znaków interpunkcyjnych bądź symboli zostają zmienione, ponieważ zaburzają porządek alfabetycznej listy blogów. Skróceniu podlegają również nazwy, które są zbyt długie, by mogły być wyświetlone na liście aktualizacji.

Mam problemy z poprawnym wyświetleniem strony Beautyblogs.pl
Projektując naszą stronę staraliśmy się dostosować ją do jak największej liczbę przeglądarek internetowych. Niestety nie dla wszystkich jest to możliwe - takie przeglądarki jak Internet Explorer 6.0 i 7.0 straciły już wsparcie producenta, przez co nie są w stanie poprawnie wyświetlać zaawansowanych stron internetowych. W takim przypadku zalecamy instalację nowszej wersji przeglądarki lub jej zmianę na Chrome, Safari lub Operę.

Napisałem/am do was, a wy nie odpisaliście.
Dostajemy bardzo dużo maili, przez co odpisanie na nie może nam zająć trochę czasu. Nie odpowiadamy na pytania, na które odpowiedzi można znaleźć w regulaminie lub dziale FAQ.

Aktualności

Beautyblogs, które świetnie znasz. Zupełnie nowy wygląd.

Witamy na Beautyblogs.pl w zupełnie nowej odsłonie. Zmieniliśmy się dla Was i dziś, po kilku miesiącach zapowiedzi, oddajemy w Wasze ręce zupełnie nowy, przyjazny użytkownikowi serwis o wielu nowych możliwościach.

Nie wszystko działa jeszcze zgodnie z planem, prosimy więc o cierpliwość i wyrozumiałość, wciąż udoskonalamy serwis. Mimo wszystko liczymy, że spodoba się Wam nowa szata graficzna i ulepszone funkcje. Zapraszamy serdecznie i życzymy wielu owocnych odkryć blogowych i przyjemnie spędzonego czasu przed komputerem:)

Twoje aktualności

Organizujesz spotkanie blogerek? Powiadom nas o tym! Z przyjemnością wspomnimy o nim w dziale z aktualnościami. Wystarczy, że napiszesz do nas na kontakt@beautyblogs.pl

Prowadzisz bloga urodowego lub kosmetycznego? A może jesteś wizażystką i publikujesz swoje prace w internecie? Chcesz znaleźć się na Beautyblogs? Nic prostszego, wystarczy że wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Przed zgłoszeniem bloga prosimy o zapoznanie się z regulaminem serwisu oraz najczęściej zadawanymi pytaniami.