Regulamin serwisu

1. Zgłoszenia blogów należy przesyłać poprzez formularz kontaktowy.

2. Blog może być dodany do listy jeżeli jest blogiem publicznym, działa nie krócej niż 2 miesiące i posiada sprawny kanał RSS.

3. Zgłoszony blog powinien zawierać co najmniej 15 wpisów. Do listy dodane zostaną blogi, których tematyka w przeważającej większości dotyczy produktów kosmetycznych / urody / wizażu. Do listy nie zostaną dodane blogi o tematyce szafiarskiej, zdrowym stylu życia lub blogi fitness.

4. Do listy nie zostaną dodane blogi, których tematyką i głównym celem jest otrzymywanie produktów za darmo (blogi testerskie, blogi o darmowych próbkach etc.) oraz blogi służące głównie do brania udziału w konkursach. Blogi będące reklamą danej marki / usługi / produktu również będą odrzucane.

5. Zgłoszenia nie są dodawane do listy automatycznie - każde przechodzi weryfikację, dlatego prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Zgłoszenia rozpatrywane są w przeciągu 7 dni od daty wysłania. Jeżeli po upływie tego czasu blog nie pojawi się na liście oznacza to, że nie spełnia on wymogów regulaminu i został odrzucony w procesie weryfikacji.

6. W zgłoszeniu prosimy podać adres bloga (zaczynający się od http://) oraz adres email. Nazwa bloga zostanie pobrana automatycznie (w wyjątkowych przypadkach nazwa bloga zostanie dodana ręcznie przez administratorów Beautyblogs.pl).

7. Nazwa zgłoszonego bloga może zostać zmieniona przez administratorów serwisu Beautyblogs.pl jeśli:
- rozpoczyna się od znaku interpunkcyjnego bądź symbolu, który zaburza ciągłość alfabetycznej listy blogów
- jest zbyt długa, by mogła zostać wyświetlona na liście aktualizacji

8. Blog zostanie usunięty z listy jeżeli nie jest aktualizowany przez okres dłuższy niż 4 miesiące.

9. W przypadku chęci zmiany adresu bloga będącego już na liście Beautyblogs.pl należy wysłać maila na adres blogi@beautyblogs.pl, w treści podając zarówno poprzedni, jak i obecny adres bloga.

10. Właściciel / właścicielka bloga dodanego do listy może umieścić na swoim blogu baner wraz z linkiem przekierowującym do serwisu Beautyblogs.pl. Banery dostępne są w zakładce banery.

11. Blog do działu "Blog miesiąca" wybierany jest przez administratorów serwisu Beautyblogs.pl spośród wszystkich blogów znajdujących się na liście. Jego adres wraz z grafiką pochodzącą z wybranego bloga umieszczany jest na stronie głównej Beautyblogs.pl na okres 30 dni.

12. Zgłoszenie bloga oznacza zgodę na użycie dowolnego zdjęcia pochodzącego z tego bloga w przypadku wybrania go do działu "Blog miesiąca".

Formularz zgłoszeniowy

Imię:

Adres email:

Adres bloga: