Reklama

Miejsca reklamowe
Obecnie w serwisie Beautyblogs.pl możliwe jest umieszczenie reklamy w formie:

- dużego zdjęcia wraz z tekstem i linkiem tuż pod menu na stronie głównej:W przypadku wyjątkowo ciekawej kampanii reklamowej istnieje również możliwość wykorzystania strony Beautyblogs.pl na Facebooku.

Zasady umieszczania reklam
Z myślą o użytkownikach serwisu, a także jego wizerunku, zastrzegamy sobie prawo do selekcji reklam pod względem treści i jakości.

Ceny reklam
Szczegóły współpracy ustalane są indywidualnie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami pod adresem:
reklama@beautyblogs.pl

Aktualności

Beautyblogs, które świetnie znasz. Zupełnie nowy wygląd.

Witamy na Beautyblogs.pl w zupełnie nowej odsłonie. Zmieniliśmy się dla Was i dziś, po kilku miesiącach zapowiedzi, oddajemy w Wasze ręce zupełnie nowy, przyjazny użytkownikowi serwis o wielu nowych możliwościach.

Nie wszystko działa jeszcze zgodnie z planem, prosimy więc o cierpliwość i wyrozumiałość, wciąż udoskonalamy serwis. Mimo wszystko liczymy, że spodoba się Wam nowa szata graficzna i ulepszone funkcje. Zapraszamy serdecznie i życzymy wielu owocnych odkryć blogowych i przyjemnie spędzonego czasu przed komputerem:)

Twoje aktualności

Organizujesz spotkanie blogerek? Powiadom nas o tym! Z przyjemnością wspomnimy o nim w dziale z aktualnościami. Wystarczy, że napiszesz do nas na kontakt@beautyblogs.pl

Prowadzisz bloga urodowego lub kosmetycznego? A może jesteś wizażystką i publikujesz swoje prace w internecie? Chcesz znaleźć się na Beautyblogs? Nic prostszego, wystarczy że wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Przed zgłoszeniem bloga prosimy o zapoznanie się z regulaminem serwisu oraz najczęściej zadawanymi pytaniami.