Jak uzyskać zwolnienie lekarskie przez Internet?

Jak uzyskać zwolnienie lekarskie przez internet? Oto 5 minutowa instrukcja!

Zwolnienia lekarskie uzyskiwane przez Internet z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Nic w tym dziwnego, gdyż oznaczają one oszczędność kosztów i czasu oraz zachowanie wygody pacjenta. Już w kilka minut otrzymamy L4 od lekarza w razie choroby, dzięki czemu będziemy mogli bez stresu odpoczywać i wracać do zdrowia w domowym zaciszu! Jak uzyskać zwolnienie lekarskie przez Internet? Co warto wiedzieć o takim rozwiązaniu? Dlaczego e-wizyty stały się tak popularne i cenione przez pacjentów?

Wygodne e-zwolnienie lekarskie

Warto zauważyć, że zwolnienie L4 może zostać wystawione przez odpowiednich lekarzy specjalistów. Cyfrowy rozwój sprawił, że aktualnie możemy korzystać z e-zwolnienia lekarskiego bez konieczności wychodzenia z domu, co daje nam mnóstwo korzyści! Nie trzeba godzinami czekać na wizytę w przychodni, gdyż funkcja konsultacji lekarskich online odbywa się w strefie internetowej, dlatego wystarczy telefon lub komputer z dostępem do sieci. Efektem jest pomoc konkretnego specjalisty i uzyskanie e-zwolnienie lekarskiego w przypadku choroby. Jak to zrobić szybko i wygodnie?

Zwolnienie lekarskie w 5 minut

Zwolnienie lekarskie online można uzyskać w kilka chwil, nawet w ciągu 5 minut. Pierwszym etapem jest wypełnienie formularza, który pozwoli umówić e-wizytę do lekarza po e-zwolnienie. Co należy wskazać w formularzu? Naszym zadaniem jest określenie, od kiedy do kiedy potrzebujemy L4, gdzie pracujemy i opisanie swoich dolegliwości. Do dyspozycji mamy różne profile zaufanych lekarzy, co pozwala wybrać najszybszy termin e-wizyty lekarskiej. Pamiętajmy o tym, że na konsultacji z lekarzem możemy otrzymać elektroniczne zwolnienie L4.

Cały ten proces nie trwa długo, dlatego nie zabiera nam energii i cennego czasu. Dlaczego warto postawić na konsultację lekarską w strefie online? Przede wszystkim możemy cieszyć się prostą rejestracją w szybkim czasie, w dogodnym dla nas terminie, zgodnie ze swoimi wymaganiami. Na konsultacji omawiamy z lekarzem stan zdrowia, opisujemy dolegliwości,  dotychczasowe leczenie i ewentualnie prosimy o e-zwolnienie. Gdy lekarz podpisze L4, jest ono automatycznie przesyłane do ZUS-u i pracodawcy, a my otrzymujemy potwierdzenie na maila. Jak widać, jest to bardzo proste, szybkie i wygodne rozwiązanie dla każdego pacjenta! Aktualnie z e-wizyt korzystają setki zadowolonych osób.

L4 przez Internet

Czym jest L4 online? Jest to zwolnienie lekarskie wystawione elektronicznie przez lekarza. Aby je otrzymać, nie musimy dojeżdżać do przychodni i czekać przez wiele godzin na swoją wizytę. Dokument zwalnia nas ze świadczenia pracy w danym terminie, najczęściej wtedy, gdy zachorujemy. Podczas konsultacji pokazujemy specjaliście swoje wyniki badań, przy czym niekiedy trzeba wykonać dodatkowe badania, zgodnie z zaleceniem lekarza.

Okazuje się, że konsultacja lekarska może odbywać się online lub telefonicznie! Wiele zależy tutaj od możliwości pacjenta i preferencji lekarza. Na sprawdzonym portalu eDoktorzy.pl uzyskamy profesjonalne wsparcie i możliwość skorzystania z L4 w razie potrzeby. Oczywiście muszą istnieć ku temu przesłanki, dotyczące zazwyczaj różnorodnych chorób, schorzeń, wypadków i złego stanu zdrowia. Nie ma mowy o wystawieniu elektronicznego zwolnienia bez istnienia konkretnej przyczyny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *